Facebook Goldenline Blip RSS

Witam serdecznie !

Witam serdecznie !


Od około 7 lat współpracuję z firmami MLM oraz poznaję tajniki tego systemu. Po drodze nauczyłam się wiele jeżeli chodzi o sprawy związane z rekrutacją czy motywacją. Sama popełniłam wiele błędów, o których Ci na pewno napiszę i chce przekazać Tobie tę wiedzę abyś nie musiał tak jak ja dochodzić do wszystkiego praktycznie samemu i bez wsparcia. Będziesz mógł poznać blaski i cienie MLM-u, budowy struktury a także firm.

 

Blog stworzyłam po to aby dać tę wiedzę innym. Pomóc w razie potrzeby gdyby ktoś takiej pomocy potrzebował i dać wielu ludziom rozwiązania, które tak naprawdę są proste ale nikt na nie nie wpada ot tak od razu :-)

 

Na stronach będę pisała zarówno o systemie MLM i sprawach z nim związanych ale także będziecie mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej o rozwoju osobistym, który również jest moją pasją. Możecie się wpisać na listę subskrybentów aby dostawać najnowsze informacje o wpisach na blogu bądź tez informacje o ciekawych szkoleniach czy publikacjach, które będą dostępne.

 

Jeżeli będziecie chcieli poruszyć jakiś temat bądź macie jakieś uwagi to bardzo proszę o kontakt poprzez zakładkę „Kontakt” a będę poruszała tematy nurtujące Was.


Jeśli uważasz ten wpis za wartościowy, to zachęcam Cię do subskrybcji kanału RSS, aby być na bierząco materiałami, które publikuję na Moim blogu.

Byłoby Mi również niezmiernie miło gdybyś podzielił nim z innymi.
Wystarczy jedynie nacisnąć któryś z poniższych przycisków.
 • Opublikowany wtorek, Listopad 17, 2009
 • 3

Komentarze

3 komentarze do “Witam serdecznie !”

 • jaksieuczyc Czerwiec 29, 2010 at 18:02

  Cześć

  Fajna strona, czekam na więcej postów! Myślę że możesz pomóc wielu osobom odnaleźć się w MLM.

  Napisz najlepiej jakieś konkretne rady, które Tobie wyraźnie pomogły.

  Pozdrawiam i czekam na więcej.

 • Raisa Chudek Styczeń 6, 2013 at 20:30

  Dobry wieczór!
  Chciałam pogratulować świetnego bloga. Ciekawe artykuły, mnóstwo konkretnych treści. Czekam na nowe wpisy.
  Pozdrawiam serdecznie

 • Forever Marzec 11, 2018 at 2:02

  Inspirująca strona. Ciekawe propozycje książek, bardzo chętnie przeczytam o rozwoju i progressie. Którzy szkoleniowcy najbardziej do Pani dotarli? Czy któreś szkolenia były przełomowe w pracy mlm?
  Bardzo chętnie przeczytam o tym wpis, jeżeli będzie taka sposobność.
  Pozdrawiam, Ela

Skomentuj